Jasełka

Tak jak zawsze, w ostatni dzień przed zimową przerwą świąteczną, nauczyciele, rodzice i dzieci, mogli obejrzeć przygotowane przez kolegów jasełka. Nieobecnym na uroczystości proponujemy relację z tego wydarzenia wraz z obszernym zestawem fotografii. Mamy nadzieję, że umilą wszystkim spotkania przy świątecznym stole.

Jasełka zostały wystawione na sali gimnastycznej 19 grudnia w obecności nauczycieli, rodziców i zgromadzonych dzieci. Pod okiem pani Marzeny Mazurek zostały przedstawione sceny związane z historią narodzin Jezusa. Przedstawienie obfitowało w wiele kolęd, popisów aktorskich a nawet tańców. Niecodzienny charakter uroczystości podkreślały wspaniałe dekoracje przygotowane pod kierunkiem pani Alicji Solan.

Po jasełkach przyszedł czas na Słowo Boże wygłoszone przez specjalnego gościa, księdza proboszcza Ryszarda Jabłońskiego, po którym wszyscy uczestnicy podzielili się świątecznym opłatkiem.