Towarzyskie tańce i zabawy w wieczór andrzejkowy.

(Przedstawiamy trzeci artykuł dotyczących obchodów andrzejek dla klas IV-VI relacjonowany przez uczniów, uczestników zajęć informatyczno-medialnych. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi i głosowania na najpopularniejsze z nich - decyduje ilość "kliknięć" danego artykułu.)

27 listopada w szkole odbyły się zabawy, wróżby i tańce andrzejkowe.

Przed imprezą klasy 4-6 miały poczęstunek, potem odbyły się tańce. Po upływie godziny był czas na wróżby: przekłuwanie serc z imionami dziewcząt i chłopców. Po wróżbach była zabawa z krzesłami w której oddzielnie uczestniczyli chłopcy i dziewczęta. U dziewczyn wygrała Klaudia Babiarz a u chłopców Przemysław Kowalczyk. Zwycięzcy zatańczyli ze sobą w środku koła wykonanego przez pozostałych uczestników zabawy. Każdemu dyskoteka się bardzo podobała. Jej opiekunami byli: pan Adam Kot i pani Urszula Kamieniecka. Zabawa była bardzo śmieszna i wszyscy byli zadowoleni.

Autor: Radek Kardyka, Jakub Kamieniecki, Bartosz Włodarczyk