Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Zabawa z okazji andrzejek :)

(Przedstawiamy drugi z serii trzech artykułów dotyczących obchodów andrzejek dla klas IV-VI zrelacjonowanych przez uczniów, uczestników zajęć informatyczno-medialnych. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi i głosowania na najpopularniejsze z nich - decyduje ilość "kliknięć" danego artykułu.)

27 listopada, jak co roku odbyła sie zabawa andrzejkowa. Uczestniczyły w niej klasy od 4 do 6, niestety nie wszyscy zostali na zabawie...

Przed Andrzejkami odbył sie poczenstunek, zabawa rozpoczęła sie o godz 14:05 a zakończyła o godz 17:47. Dzieci bawiły sie i szlały na parkiecie. Na zabawie była bardzo fajna muzyka: skoczna i radosna. Były gry, na przykład przekłówanie serca i rzucanie groszem do miski z wodą. Niektórzy uczestnicy podpierali ścianę, ale później i oni się rozkręcili. Uczniowie chcieli zostać dłużej, ale niestety przed 18-tą wyłączono muzykę i kazano sie zbierać do domu. Jak uczniowie wychodzili ze szkoły to mówili, że impreza andrzejkowa mogła trwać dużo  dłużej. Ale to nic, na następny rok będzie następna zabawa.

Nazajutrz każdego bolały nogi, niektórzy z tego powodu nawet nie przyszli do szkoły. Na przyszłość zachęcamy wszystkich uczniów do uczestniczenia w kolejnych dykotekach.

Autor: Karol Dziurka, Kacper Knap, Jakub Skiba