Zabawa Andrzejkowa

(Przedstawiamy pierwszy z serii trzech artykułów dotyczących obchodów andrzejek dla klas IV-VI, przygotowanych przez uczniów, uczestników zajęć informatyczno-medialnych. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi i głosowania na najpopularniejsze z nich - decyduje ilość "kliknięć" danego artykułu.)

Zabawa andrzejkowa odbyła się 27.11.2014 r. w świetlicy naszej szkoły. W andrzejkach uczestniczyły klasy 4-6. Zabawa rozpoczeła się o godzinie 14.00,a  skończyła  o godzinie 17.30.

Na początku zabawy wszystkie klasy miały słodki poczęstunek w swoich. Po nim rozpoczęła się dyskoteka. Wszyscy dobrze się bawili. W przerwie dyskoteki klasa szósta rozpoczęła wróżby. Można w nich było wbić szpilkę w serce, wrzucić grosze do miski wypełnionej wodą, były też ustawione krzesła wokół których krążyli uczniowie. Gdy muzyka przestała grac, trzeba było na nie jak najszybciej siadać. uczeń dla ktorego nie starczyło miejsca odpadał z gry. Po wróżbach dalej tańczyliśmy na dyskotece. Opiekunem podczas zabawy był pan Adam Kot, pani Małgorzata Kot i pani Urszula Kamieniecka. Na koniec zabawy po każde dziecko przyjeżdżali rodzice.

Następna zabawa Andrzejkowa odbędzie się za rok. Już teraz zapraszamy.

Autor: Daria Łata i Julia Partyka