Rajd rowerowy klasy IV

23 czerwca odbył się upragniony rajd rowerowy, którego uczestnikami byli uczniowie klasy IV ze swoją wychowawczynią i rodzicami.

Celem wyprawy rowerowej było zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego i poznania okolicznych miejscowości.

Droga, piękne widoki, dobry nastrój, to wszystko sprzyjało klimatowi rajdu i wzajemnej współpracy, wszelkie zaś (chwilowe) anomalie pogodowe nie przeszkodziły nam w wyprawie.

Dzięki uprzejmości kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Bzowcu, pana Sławomira Noska mieliśmy możliwość odpocząć w miejscowym parku i skorzystać z boiska. Wykazaliśmy się na nim sprawnością fizyczną grając w piłkę i badmintona. Uwieńczeniem rajdu było ognisko i pieczone w nim kiełbaski.

Po kilkugodzinnych zmaganiach, lekko zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Trasa naszego rajdu miała początek w naszej szkole i wiodła do Bzowca, aby po wspomnianym postoju z powrotem zaprowadzić nas do Płonki. Do grupy odważnych rodziców, którzy towarzyszyli nam na trasie należeli: Agnieszka Dudzińska, Janina Komisarska, Marian Szafrański i Katarzyna Szewczyk.

Autor: Urszula Kamieniecka