Choinka 2018

Choinka szkolna odbywa się co roku w okresie zimowym. Jest uwieńczeniem pierwszego półrocza nauki. Bardzo lubiana przez uczniów, absolwentów, ich rodziny i przyjaciół, zawsze cieszy się dużą frekwencją i niezapomnianymi atrakcjami. W tym roku zabawa choinkowa odbyła się nietypowo: w środku ferii - 3 lutego.

Po raz pierwszy, organizatorzy choinki szkolnej podzielili czas jej trwania na dwie części: od południa dla dzieci młodszych i po wizycie św. Mikołaja, od godziny 16-tej, dla dzieci starszych i przybyłych gości. Tak jak co roku Rada Rodziców zadbała o poczęstunek, fachową oprawę muzyczną i piękny wystrój sali. Zabawa trwała do samego wieczora, prawie do godziny 21-ej. Próżno się rozpisywać, wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy do galerii fotograficznych wspomnień...