Wielkanocne spotkanie przedświąteczne

Tuż przed wiosenną przerwą świąteczną, nauczyciele, uczniowie i przybyli goście spotkali się w świetlicy szkolnej, aby wysłuchać programu artystycznego przygotowanego przez dzieci i podzielić się, jak każe tradycja, świątecznym jajkiem.

Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor od złożenia życzeń wszstkim zgromadzonym. Zaraz po niej głos zabrał proboszcz parafii w Płonce, ksiądz Ryszard Marek Jabłoński. Po tych wystąpieniach obejrzeliśmy z uwagą swiąteczne przedstawienie przygotowane przez dzieci, pod kierunkiem pani Marzeny Mazurek.

Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie dyplomów dzieciom biorącym udział w przedświątecznych konkursach. Po tej ceremonii podzieliliśmy się jajkiem, co zakończyło tą niezwykle miłą uroczystość.