VIII Otwarte Biegi Trerenowe im. Bronisława Pietruszyńskiego w Szczebrzeszynie

25 września liczna reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w VIII edycji biegów terenowych w Szczebrzeszynie.

Impreza, w której braliśmy udział po raz pierwszy, od lat cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. W tym roku zgromadziła ponad pięciuset uczestników. Nasza szkołę reprezentowała grupa 26 uczniów z klas III-VI. Mimo kapryśnej pogody (padający deszcz) zawody przebiegły w miłej atmosferze lekkoatletycznego święta i w duchu fair play. Po każdym biegu, uczestnicy mogli liczyć na słodki poczęstunek i kubek gorącej herbaty. Każda z uczestniczących w biegach szkół otrzymała okolicznościowy puchar.

Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowali się: Malwina Chwil (IV miejsce), Wiktoria Zając i Jakub Szponar (oboje przybiegli na metę na szóstym miejscu w swoich grupach), Jakub Skiba i Aleksandra Partyka (oboje zajęli ósme lokaty).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników już za rok!

Autor: Adam Kot