Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca, na sali gimnastycznej, miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

Uczniowie pożegnali się ze swoimi kolegami i koleżankami, wychowawcami i nauczycielami na długie dwa miesiące wakacji. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprzedziła Msza święta. Szczególną częścią uroczystości był występ dzieci z klasy szóstej, które tego dnia stały się absolwentami naszej szkoły. Wzruszenie osiągnęło swoją kulminację podczas podziękowań uczniów i wręczenia kwiatów. Polało się wiele łez (dosłownie) ale nie były to łzy goryczy tylko szczęśliwego zakończenia tej wielkiej przygody jaką powina być szkoła podstawowa. Cóż, życzymy wam wielu powodzeń w gimnazjum, szóstoklasiści!!! (Pożegnanie szóstej klasy miało jeszcze swoją kontynuację po uroczystości, w świetlicy szkolnej, gdzie już w bardziej kameralnym gronie uczniowie, nauczyciele i rodzice, po raz ostatni wspominali swoje siedem lat wspólnej zabawy i pracy w szkole podstawowej.)

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego tradycyjnie wręczono nagrody i wyróżnienia wszystkim tym, którzy swoją pracą i zaangażowaniem uczciwie na nie zasłużyli. Gratulujemy!!!

Spotkanie zakończyło się tanecznymi występami dziewcząt z klas I-III i IV-VI.  Zaraz potem wychowawcy rozdali świadectwa i wszyscy rozpoczęliśmy wakacje.