Pożegnanie klasy III

Dnia 17 czerwca uczniowie klasy III pożegnali się z pierwszym etapem edukacyjnym i swoją wychowawczynią.

Klasa spędziła ten czas według wcześniej ustalonego harmonogramu. Już od rana dzieci wpisywały się na pamiątkowe dyplomy swoich kolegów i koleżanek. Następnie bawiły się na sali gimnastycznej grając w "Dwa ognie", piłkę nożną i "Zbijanego". W przerwie zjadły poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Kolejną atrakcją tego dnia była dyskoteka, w której uczestniczyły chętne do tańca dzieci. W tym samym czasie, część z nich, wraz z panią Iwoną Jabłońską ćwiczyły układ taneczny, który zaprezentują na "Festynie wizji". Później wszyscy udali się na szkolny plac zabaw.

Mimo, iż było to pożegnanie, to w trakcie całego dnia towarzyszyła dzieciom pogodna i radosna atmosfera. Po południu zmęczone ale pełne wrażeń i pozytywnej energii udały się do domu.

Autor: Teresa Świst