Powiatowe igrzyska dziewcząt w Krasnymstawie

07 maja w Zespole Szkół nr 5 w Krasnymstawie odbyły się powiatowe igrzyska dziewcząt w piłce nożnej.

W rozgrywkach uczestniczyło osiem drużyn: SP Płonka, SP Fajsławice, SP Izbica, SP Krasniczyn, SP nr 4 i SP nr 5 z Krasnegostawu, SP Siedliska, SP Siennica Nadolna.

Drużyna naszej szkoły uzyskała następujące wyniki: SP Płonka - SP Fajsłąwice 3:0; SP Płonka - SP Krasniczyn 2:0; SP Płonka - SP Izbica 2:1. Wyniki te pozwoliły zająć naszym dziewczętom 1 miejsce w grupie.

W meczu o wygraną w turnieju uległy 0:3 SP w Siennicy Nadolnej, tym samym zajmując II miejsce.

W zawodach wystąpiły: G. Domańska, A. Janicka, K. Babiarz, A. Buza, W. Zając, A. Partyka, A. Szewczyk, K. Komisarska, Ł. Dudzińska, M. Leszcz, P. Babiarz oraz P. Radecka. Opiekunem dziewcząt podczas wyjazdu i zarazem trenerem drużyne był pan Adam Kot.

Autor: Adam Kot